MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15664368
*
nr 1566 4368
MIRROR
1920s, painted, 107x45,
1920-tal, bemålad, 107x45 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday September 25 2023
at 18:37:03
- Bid history
Time
Bidder
Bid
22/9 00:26:34
1
100 kr
25/9 14:28:45
2
250 kr
25/9 18:31:14
3
200 kr
25/9 18:31:14
2
250 kr (Robot)
25/9 18:32:03
3
Vinnande bud
25/9 18:33:23
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07
-
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakoliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1566 4368
MIRROR
1920s, painted, 107x45,
1920-tal, bemålad, 107x45 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 300 |
| Auction date: |
Monday September 25 2023 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 22/9 00:26:34 | 1 | 100 kr |
| 25/9 14:28:45 | 2 | 250 kr |
| 25/9 18:31:14 | 3 | 200 kr |
| 25/9 18:31:14 | 2 | 250 kr (Robot) |
| 25/9 18:32:03 | 3 | Vinnande bud |
| 25/9 18:33:23 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07 -
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakoliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51



